SSS

Siteniz üzerinden nasıl satın alma işlemini yapabilirim? Hiçbir yerde sepet göremedim.

Biz, herhangi bir ürün satışı yapmıyoruz. Biz kuponsepetim.com’da anlaşmalı olduğumuz online mağazaların kampanya ve kupon kodlarını listeliyoruz. 

Nasıl alışveriş yapabilirim?

Siparişimle ilgili sorunum var?

kuposepetim, müşterileri doğrudan ürün satışı yapan ilgili mağazaya yönlendiren bir kampanya ve kupon arama motorudur. kuponsepetim.com sitesinde kampanya veya kupona tıkladığınız zaman; satın alma işlemini, kargoyu ve iadeyi gerçekleştiren mağazaya yönlendirilirsiniz. Siparişin ile ilgili sorunlarında satın alma işlemini gerçekleştirmiş olduğun mağaza ile iletişime geçmeni tavsiye ederiz.

İade / Değişim hakkımda sorum var?

kuponsepetim.com ürün satışı yapmadığı ve göndermediği için bu konuda herhangi bir görüşümüz yoktur. Ancak, satın alma işlemini gerçekleştirmiş olduğun mağaza ile iletişime geçersen sorunun çözümü ile alakadar olacaklardır. kuponsepetim.com tüm kampanya ve kupon kodlarını bulabileceğin bir sitedir.

kuponsepetim.com’a ödeme yapıyor muyuz?

Hayır, kuponsepetim.com’da satın alma işlemini gerçekleştirmediğiniz için herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz. Satın alma işlemini kampanya ve kupona tıkladıktan sonra yönlendirilmiş olduğunuz ilgili mağazada gerçekleştiriyorsunuz. 

Recent Comments

    © 2019 Kuponsepetim.com